Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/zdrovavi/domains/zdrova-vita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/zdrovavi/domains/zdrova-vita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/zdrovavi/domains/zdrova-vita.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Jak rozpocząć współpracę on-line? - Dietetyk Dzierżoniów - ZdroVa Vita - odchudzanie

Jadłospis na 7 dni to koszt 180 zł

Jadłospis na 14 dni to koszt 250 zł

Kontakt mailowy oraz sms’owy jest nieograniczony w godzinach od 10 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Możliwa jest również rozmowa telefoniczna.

Aby rozpocząć współpracę on-line pobierz poniższe pliki i uzupełnij je odręcznie. Następnie zrób wyraźne zdjęcie lub skan i prześlij na e-mail: dietetyk@zdrova-vita.pl

Kolejny plik do pobrania to ankieta żywieniowo-lekarska. Ten plik należy uzupełnić w edytorze tekstowym i również odesłać na maila.

Na koniec pobierz dzienniczek żywieniowy i uzupełnij go odręcznie lub w edytorze tekstowym. Dzienniczek żywieniowy należy uzupełnić przynajmniej z 3 dni.

W tytule przelewu proszę wpisać adres e-mail i hasło: dieta na 7 dni lub dieta na 14 dni. Numer konta do przelewu:

ZdroVa Vita Joanna Korbela

ING BANK ŚLĄSKI

25 1050 1575 1000 0092 7061 2790

Jadłospis wysyłam zazwyczaj w przeciągu 7-10 dni od momentu otrzymania wszystkich kwestionariuszy oraz przelewu.