280 zł MIESIĄC współpracy z dietetykiem – 2 wizyty + jadłospis na 7 dni:

  • Pierwsza wizyta on-line (wideo-rozmowa) po przesłaniu niezbędnych dokumentów i opłaceniu kosztów współpracy – rozmowa z pacjentem.
  • Jadłospis przygotowany na 7 różnych dni dostosowany do Twoich preferencji, stylu życia, czasu na przygotowywanie posiłków. Plan jest do powtarzania przez miesiąc.
  • Wizyta kontrolna on-line (wideo-rozmowa) – kontrola postępów, wsparcie, edukacja pacjenta. Każda wizyta kontrolna trwa od 15 do 30 minut. Wizytę należy wykorzystać w ciągu miesiąca od czasu pierwszej wizyty on-line.
  • Nieograniczony kontakt mail’owy, sms’owy w trakcie trwania współpracy.
  • Kontynuacja współpracy, czyli 2 wizyty + jadłospis to również koszt 280 zł.

Lub opcja bez wideo-konsultacji:

180 zł – Jadłospis na 7 dni:

  • Jeśli nie chcesz, nie lubisz lub nie możesz rozmawiać ze mną za pomocą wideo-rozmowy on-line to możesz skorzystać z opcji ułożenia samego jadłospisu i kontaktu przez e-mail.

Aby rozpocząć współpracę on-line pobierz poniższe pliki i uzupełnij je odręcznie. Następnie zrób wyraźne zdjęcie lub skan i prześlij na e-mail: dietetyk@zdrova-vita.pl

Kolejny plik do pobrania to ankieta żywieniowo-lekarska. Ten plik należy uzupełnić w edytorze tekstowym i również odesłać na maila.

Na koniec pobierz dzienniczek żywieniowy i uzupełnij go odręcznie lub w edytorze tekstowym. Dzienniczek żywieniowy należy uzupełnić przynajmniej z 3 dni.

W tytule przelewu proszę wpisać adres e-mail. Numer konta do przelewu:

ZdroVa Vita Joanna Korbela

ING BANK ŚLĄSKI

25 1050 1575 1000 0092 7061 2790

Jadłospis wysyłam zazwyczaj w przeciągu 7-10 dni od przeprowadzenia pierwszej wizyty.