390 zł MIESIĘCZNA współpraca on-line:

  • Pierwsza wizyta on-line (wideo-rozmowa) po przesłaniu niezbędnych dokumentów i opłaceniu kosztów współpracy – rozmowa z pacjentem.
  • Jadłospis przygotowany na 14 dni dostosowany do Twoich preferencji, stylu życia, czasu na przygotowywanie posiłków. Plan jest do powtarzania przez miesiąc.
  • Wizyta kontrolna on-line (wideo-rozmowa) – kontrola postępów, wsparcie, edukacja pacjenta. Każda wizyta kontrolna trwa od 15 do 30 minut. Wizytę należy wykorzystać w ciągu miesiąca od czasu otrzymania jadłospisu.
  • Nieograniczony kontakt mail’owy, sms’owy w trakcie trwania współpracy.
  • Kontynuacja współpracy, czyli wizyta kontrolna + jadłospis to koszt 350 zł

Lub opcja bez wideo-konsultacji:

260 zł – Jadłospis na 14 dni:

  • Jeśli nie chcesz, nie lubisz lub nie możesz rozmawiać ze mną za pomocą wideo-rozmowy on-line to możesz skorzystać z opcji ułożenia samego jadłospisu i kontaktu przez e-mail.

Aby rozpocząć współpracę on-line pobierz poniższe pliki i uzupełnij je odręcznie. Następnie zrób wyraźne zdjęcie lub skan i prześlij na e-mail: dietetyk@zdrova-vita.pl

Kolejny plik do pobrania to ankieta żywieniowo-lekarska. Ten plik należy uzupełnić w edytorze tekstowym i również odesłać na maila.

Na koniec pobierz dzienniczek żywieniowy i uzupełnij go odręcznie lub w edytorze tekstowym. Dzienniczek żywieniowy należy uzupełnić przynajmniej z 3 dni.

Po przesłaniu dokumentów skontaktuję się Tobą i podam dane do przelewu oraz informacje dotyczące wideo-spotkania.